Для всіх наших шановних та дорогих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важливі новини щодо платіжок з оплати за газ. Багатьох українців цікавить, що треба робити, коли за один місяць приходить одразу кілька квитанцій.

Цього разу проблема прийшла із банкінгу "Приват24", тут деяким споживачам можуть прийти дві квитанції.

Про це стало відомо завдяки відповіді експертів із прес-служби "Нафтогазу" у мережі Facebook.

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

Один із клієнтів компанії запитав: "Цього місяця через Приват-24 прийшли ДВІ квитанції оплати за газ: Одна квитанція називається "Газопостачання" від ДК Нафтогаз України, Львівська обл. Друга квитанція називається "Плата за спожитий газ" від ДК Нафтогаз України. Обидві квитанції на одну і ту ж суму, яка відповідає місячному споживанню. За якою квитанцією платити? Яка квитанція зайва? Крім цього ще прийшла традиційна квитанція за послуги розподілу газу, але суму плати збільшено у ДВА рази. Що відбувається?".

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook
Відповідь "Нафтогазу", скріншот: Facebook

Представники "Нафтогазу" відповіли так: "Нафтогаз України є постачальником газу і не впливає на відображення інформації на сервісах інших компаній".

Однак для наших читачів важливо знати, що в такому разі потрібно звернутися до попереднього постачальника газу та написати заяву, а також надіслати її поштою на офіційну адресу старого постачальника. Також заяву можна надіслати на електронну пошту.

Нагадаємо, що стосується всіх споживачів: "Нафтогаз" поділився важливою інструкцією.

Раніше повідомлялося, що можна померти: в обленерго попередили українців про серйозну небезпеку.

Також, "Люди голови ламають": як знайти нові реквізити на оплату доставки газу.