Осінь – завжди привід привести до ладу свою ділянку. Неважливо, чи це город, чи це дача, але збирати урожай та суху траву обов’язково.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТа часто громадяни вдаються для паління сухої трави на своїх ділянках. А це, за законом порушення, яке карається штрафом. Раніше паління трави не було заборонене і це ввійшло у звичку. Але, наукою доведено, що палити траву не можна, адже в цьому диму є отруйна речовина, яка шкодить навколишньому середовищу і людям. Про це пише
Згідно з науковими даними, під час спалювання трави виділяється чадний газ, пестициди, радіонукліди. З листя, яке тліє взагалі виділяються речовини, які сприяють розвитку онкологічних захворювань. Окрім того, дим досить отруйний, адже у нього в складі є діоксини.
Стосовно навколишнього середовища, то вплив паління трави не менш пагубний. Під час горіння помирають всі поживні елементи у ґрунті, згорають комахи, коріння, насіння рослин. У тих місцях, де палилася трава, плодючий шар ґрунту буде здатен відновитися лише за 5 років.
Паління сухої трави може призвести до стягування адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Ті, хто вирішив запалити сухе листя будуть вимушені заплатити зі своєї кишені від 3106 гривень аж до 6000 гривень. Посадові особи будуть платити за таке порушення дорожче – до 21000 гривень.
Якщо паління будо на території заповідної зони, загрожує штраф у вигляді 12240 гривень. Іноді за паління сухої трави передбачена і кримінальна відповідальність. У тому випадку, коли через паління загинули люди, громадянин буде відповідати за всіма правилами та законами.
Нагадаємо, портал Знай інформував, крути педалі, щоб скоротити строк: депутат вигадав посадити ув'язнених на велосипеди, щоб виробляти електроенергію
Раніше на порталі Знай повідомлялося, пенсіонер заблукав у столиці та його оштрафували на чималу суму: чому це сталося
Також, наш портал інформував, українець побив жінку на вулиці, але в суді вирішили, що це "несерйозно": на нього чекав лише штраф