Вже невдовзі випускники шкіл будуть проходити мультисистемний тест, для вступу в вищі навчальні заклади.

Якщо учасник виконав усі завдання, необхідно натиснути кнопку "Завершити тестування". Про це попереджає тг-канал "Вступ. Освіта".

Складання НМТ. Фото: Youtube
Складання НМТ. Фото: Youtube

Якщо учасник пропустив якісь завдання або не зберіг правильну відповідь, система видасть повідомлення, на які саме завдання у якому блоці не надана або не збережена відповідь.

Учаснику варто повернутись до цих завдань та обрати відповіді, які, на його думку, є правильними. Ці відповіді треба зберегти. Після цього необхідно знов натиснути кнопку "ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ".

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Знайшовся рідний брат "горбатого" Запорожця з Японії: як дві краплі води, не відрізниш Чиновники КМДА та забудовники гуляють і святкують під час комендантської години: жирують по ресторанах "Нічого не змінилося": українці заправляють автівки білоруським паливом
Показати ще

Якщо всі відповіді збережені, система повторно запитає, чи дійсно учасник хоче завершити тестування. Учасник має підтвердити свій намір, натиснувши "ТАК". Після цього тестування для учасника є завершеним.

Отримання результатів НМТ

НМТ. Фото: Youtube
НМТ. Фото: Youtube

Одразу після підтвердження наміру завершити тестування учасник отримає на екрані результат з кожного з предметних блоків. Результат буде поданий у вигляді тестових балів, які набрав учасник НМТ з кожного предмета.

Результати для вступу до закладів вищої освіти за шкалою 100-200 балів кожен учасник основної сесії НМТ отримає до 28 червня у своєму електронному кабінеті.

Дізнатись результати за шкалою 100-200 балів кожен учасник може й самостійно, використавши таблиці переведення тестових балів з усіх предметів, оприлюднені в Порядку прийому до закладів вищої освіти.

Вихід з аудиторії

Після того, як учасник отримав свої результати у тестових балах, він має підійти до інструктора та повідомити про завершення тестування.

Потім він має поставити підпис у відповідному протоколі, і лише після цього забрати речі й залишити аудиторію.

Нагадаємо, ми писали, що українські діти масово кидають навчання у Європі – з чим це пов'язано.

Як повідомляв "Знай.ua", "журналіст, економіст та міжнародник": на кого вчились українські селебріті до своєї зіркової кар'єри.

Також "Знай.ua" інформував, у Києві вчителька "вчить" дітей тому, що війну розпочала Америка, а не росіяни: "Ображає, обзиває, принижує".