В Україні активно обговорюється запровадження накопичувальної пенсії, але поки що немає точного розуміння, коли все буде реалізовано. Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що проведення такої реформи є складним завданням та схиляється до того, щоб не поспішати у цьому питанні. Про це він розповів в інтерв'ю Forbes.

Глава Міністерства фінансів зізнався, що до початку повномасштабної війни був прихильником пенсійної реформи та активно просував її. Наразі він "концептуально" підтримує введення накопичувальної пенсії. Водночас вважає, що реалізація реформи може виявитися надто складним завданням, оскільки в країні триває війна.

ПФУ. Фото: скрін youtube
ПФУ. Фото: скрін youtube

"Є питання про час, коли це може бути імплементовано, враховуючи фокус на питаннях безпеки країни та досить високу інфляцію. Ми обережні з точки зору, чи будуть у нас ресурси на реформу найближчим часом", - зазначив Сергій Марченко.

ПФУ. Фото: скрін youtube
ПФУ. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Водночас голова Міністерства фінансів додав, що народні депутати мають вирішувати ухвалювати чи не ухвалювати зараз закон про пенсійну реформу.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що для деяких українців змінили правила призначення пенсії: президент Зеленський підписав закон.

Також наш портал інформував, чи доведеться прощатися з банківськими картками? В Україні посилили правила блокування рахунків за борги з комуналки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, пільги на проїзд та оплату комуналки: ще одна категорія українців може отримати допомогу від держави.