Частина українських пенсіонерів отримає приємний бонус до пенсії у розмірі майже 500 гривень. Кому належить надбавка і як вона виплачується, розповідає портал gsminfo.

Незважаючи на повномасштабну війну та важку економічну ситуацію, уряд намагається виконувати всі обов'язки перед пенсіонерами та іншими незахищеними верствами населення. Зокрема пенсіонерам продовжують нараховувати вікові надбавки.

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Право на такий бонус до виплат мають пенсіонери віком 70, 75 та 85 років. Розмір доплати різний, але чим старший українець, тим більше грошей він отримує. При цьому надбавка виплачується лише тим, хто має необхідний стаж та тим, чия пенсія після всіх індексацій та доплат не перевищує 10 340 гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Новітні українські всюдиходи "Богун" рятують постраждалих після підриву Каховської ГЕС: потужні кадри Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Розміри надбавок:

  • Пенсіонери від 70 та старші – плюс 300 гривень;
  • пенсіонери від 75 та старше – 456 гривень;
  • пенсіонери від 85 та старше – 570 гривень.

Надбавка нараховується разом із пенсією в автоматичному режимі, тому жодних додаткових дій від пенсіонера не потрібно. Втім, якщо кошти не надійшли, рекомендується уточнити причину в найближчому сервісному центрі ПФУ.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв українцям підказали, як подати заяву на перерахунок пенсії онлайн: проста інструкція.

Також наш портал інформував, що пенсію можуть не призначити: у ПФУ розповіли, хто з українців ризикує залишитися без виплат.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, 6600 гривень на одного члена сім'ї: українцям допоможуть пережити період без тепла, як отримати допомогу.