Українські супермаркети перерахували ціни на овочеву консервацію, яка часто використовується для приготування популярних салатів та інших страв. Скільки коштує зелений горошок та кукурудза у середині квітня, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Інфляція в Україні хоч і сповільнилася, але на цінниках у магазинах це практично не вплинуло. Майже всі категорії продуктів продовжують дорожчати, зокрема, популярна консервація. Наприклад, зелений горошок у квітні подорожчав, а кукурудза трохи знизилася у ціні.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Зелений горошок

Так, станом на 15 березня зелений горошок Novus в середньому продається по 36,99 гривні за баночку 410 грамів. У березні цей продукт був помітно дешевшим - 34,78 гривні. В той самий час, зелений горошок торгової марки "Верес" подорожчав з 37,22 до 37,90 гривні за 400 грамів. Цінники на товар варіюються від 35,90 до 39,89 гривні, залежно від супермаркету.

Ціни на зелений горошок. Фото: скрін Мінфін
Ціни на зелений горошок. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
"Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Кукурудза

Кукурудза цукрова загалом коштує 32,57 гривні за баночку 420 грамів. У березні цінник майже на 2 гривні вищий - 34,40 гривні. А ось кукурудза торгової марки "Верес" зросла у ціні з 39,32 до 40,10 гривні за 340 грамів.

Ціни на кукурудзу. Фото: скрін Мінфін
Ціни на кукурудзу. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, всі ставки на новий урожай: коли українці побачать дешеву цибулю та інші овочі "борщового набору".

Також наш портал інформував, свято живота: у супермаркетах подешевшав оселедець, жива риба також радує цінами.

Крім того, ми писали, українцям обіцяють зниження цін на гречку: основна крупа стане доступнішою.