Допомога від ACTED надається внутрішньо переміщеним особам з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Запорізької та Херсонської областей.

Пріоритет призначення допомоги мають такі категорії громадян: самотні матері чи батьки, що самостійно виховують дітей, люди похилого віку від 60 років і старше, сім'ї, які виховують дітей з інвалідністю, багатодітні сім'ї, сім'ї з вагітними та годуючими жінками та з малорухливими людьми, які потребують сторонньої турботи, а також сім'ї, у яких через бойові дії повністю чи частково пошкоджено житло.

Розмір допомоги складає 2200 гривень на місяць на одну особу, що означає, що за три місяці на одного члена сім'ї можна отримати 6600 гривень. Гроші можна отримати на картку Ощадбанку або у відділення цього банку, або через відділення Укрпошти.

Для отримання допомоги потрібно зареєструватися та подати заявку, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код, свідоцтва про народження дітей та реквізити банківської картки Ощадбанку, якщо бажаєте отримати грошову допомогу на картку. ACTED розглядає заявку протягом місяця і повідомляє заявника, чи призначена йому допомога, чи ні, надсиланням SMS-повідомлення на вказаний при реєстрації номер телефону.

Раніше ми розповідали: Українським пенсіонерам перерахують пенсії заднім числом

Популярні новини зараз
З 1 липня почнеться: депутати повертають штрафи багатьом українцям Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Нагадуємо: Чому не індексують нові пенсії

Також: Грошова допомога при похованні пенсіонера