Клієнти мобільного оператора Київстар скаржаться, що обіцяного безлімітного інтернету, який пропонує мобільний оператор вистачає ненадовго.

Українець написав негативний відгук під дописом на сторінці мобільного оператора Facebook. Українець опублікував SMS-повідомлення від мобільного оператора, в якому зазначалося, що після використання 40 ГБ трафіку швидкість з'єднання в пакеті послуг з безлімітним інтернетом буде знижена.

Київстар, скріншот: YouTube
Київстар, скріншот: YouTube

Скриншот Київстар
Скриншот Київстар

"Київстар не обмежує використання інтернету в кількості мегабайтів, він безлімітний. Але в тарифах є різний обсяг трафіку на максимальній швидкості. Ця умова діє для того, щоб не допустити навантаження мережі безліч користувачів з безлімітним інтернетом", - пояснив представник оператора.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат
Показати ще

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

У Київстар зазначили, що розуміють, що деякі клієнти для роботи чи освіти мають лише мобільний інтернет, тому пропонують їм підключити тарифи з більшим лімітом швидкості, щоб не відчувати незручностей і обмежень.

З повним переліком тарифів можна ознайомитись на сайті Київстар. У тариф Київстар Максимальний Безлім входить безлімітний інтернет без обмежень за обсягом трафіку та за швидкістю. Він працює і в зонах 3G покриття, і в зонах покриття 4G LTE. Абонентська плата – 300 грн за 28 днів.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що люди обурилися витівками Vodafone: "За тарифним планом безлім на додатки, а інтернет знімають".

Також ми писали, що в Україні можна виселити людину з квартири без її згоди: як це зробити за спрощеною процедурою.

Нагадуємо, що Київстар віддає номери третій особі: як можна продовжити термін дії "сімки".