В Київстар пояснили клієнтці за яких умов номер можуть анулювати, щоб надати іншій особі.

У Київстар запитали, чи можуть вони анулювати номер, якщо довгий час не користуватися номером.

магазин Київстар
магазин Київстар

Скажіть, будь ласка, якщо Київстар не поповнювати протягом року, чи можуть мій номер віддати іншій особі? — запитала клієнтка.

У відповідь представник Київстар зазначив, що "якщо номером передплати не користуватися рік, то він анулюється". Також порадили ознайомитися з інформацією про термін дії номера, та як його продовжити.

Популярні новини зараз
Українці обурилася відсутністю зв'язку від "Київстару": "Безсовісні, неможливо поговорити" Платити за повітря більше не доведеться: Рада готує новий закон В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

Скриншот коментарів. Фото: Facebook
Скриншот коментарів. Фото: Facebook

У Центрі підтримки зазначено, що на передоплатній основі, термін дії номера 365 днів. А на контрактній - термін дії номера не обмежений.

Щоб продовжити термін дії номера на 365 днів необхідно здійснити один з кроків.

Наприклад, вихідним/вхідним/переадресованим викликом ненульової тривалості, окрім викликів, отриманих на "Автовідповідач", успішним вихідним викликом на безкоштовні номери (465, 0 800 ХХХХХХ тощо). Також, щоб продовжити термін дії номера можна відправити безкоштовне вхідне SMS з номера 0920003700.

Також це може бути поповненням рахунку будь-яким способом на будь-яку суму, крім переказу коштів; платою за пакети хвилин/SMS/інтернету; платними SMS/MMS, інтернет-сесіями та USSD-запитами та використанням послуг CРА.

Нагадаємо, ми писали, що українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня.

Як повідомляв "Знай.ua", вартість хвилини зменшиться: в Київстарі анонсували дешеві дзвінки за кордон.

Також "Знай.ua" інформував, це не "Сімейний" тариф, а для олігархів: абоненти "Київстар" скаржаться, що змушені платити 30 зайвих гривень.