Для наших дорогих читачів, які стосуються отримання пенсійних виплат, є дуже важливі новини. Як відомо, у березні пройшла індексація пенсій, деяким громадянам підвищили виплати майже на 20%, проте є питання тих людей, які оформили пенсії в період з 2020 по 2022 рік.

Про це вирішили детально розповісти представники Пенсійного фону України.

Пенсійний фонд. Фото: скрін youtube
Пенсійний фонд. Фото: скрін youtube

Повідомляється, що за індексації пенсій з 1 березня цього року було враховано показник середньої заробітної плати – 7405,03 грн.

Пенсії, призначені за зверненнями, що надійшли у 2020 – 2022 роках, з 1 березня 2023 року не підвищуються, оскільки при призначенні вони обчислені з урахуванням показників середньої заробітної плати (7763,17 грн, 9118,81 грн, 10846,37 грн відповідно) яких перевищує розмір показника середньої заробітної плати, що склався під час індексації

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Водночас, постановою Уряду від 24.02.2023 № 168 "Про індексацію пенсійних та страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш уразливих верств населення у 2023 році" передбачено, що до таких пенсій встановлюється щомісячна доплата у розмірі 10.

Ось і все підвищення виглядає як знущання, проте, якщо врахувати, скільки громадян отримує такі пенсії, можна уявити, які суми йдуть на них у держави під час війни.

Нагадаємо, українцям пояснили, чи варто чекати збільшення зарплат у 2023 році.

Раніше повідомлялося, пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови.

Також, всі забувають їх мити: названі найбрудніші предмети на кухні.