Для наших дорогих читачів, які стосуються отримання пенсійних виплат, є дуже важливі новини. Як відомо, у березні пройшла індексація пенсій, деяким громадянам підвищили виплати майже на 20%, проте є питання тих людей, які оформили пенсії в період з 2020 по 2022 рік.

Про це вирішили детально розповісти представники Пенсійного фону України.

Пенсійний фонд. Фото: скрін youtube
Пенсійний фонд. Фото: скрін youtube

Повідомляється, що за індексації пенсій з 1 березня цього року було враховано показник середньої заробітної плати – 7405,03 грн.

Пенсії, призначені за зверненнями, що надійшли у 2020 – 2022 роках, з 1 березня 2023 року не підвищуються, оскільки при призначенні вони обчислені з урахуванням показників середньої заробітної плати (7763,17 грн, 9118,81 грн, 10846,37 грн відповідно) яких перевищує розмір показника середньої заробітної плати, що склався під час індексації

Популярні новини зараз
У липні пенсіонери отримають на 1000 гривень більше: якім категоріям пощастить Цей документ патрульні не мають права вимагати: який штраф можна сміливо оскаржити Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови
Показати ще

Оформлення, скріншот: YouTube
Оформлення, скріншот: YouTube

Водночас, постановою Уряду від 24.02.2023 № 168 "Про індексацію пенсійних та страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш уразливих верств населення у 2023 році" передбачено, що до таких пенсій встановлюється щомісячна доплата у розмірі 10.

Ось і все підвищення виглядає як знущання, проте, якщо врахувати, скільки громадян отримує такі пенсії, можна уявити, які суми йдуть на них у держави під час війни.

Нагадаємо, українцям пояснили, чи варто чекати збільшення зарплат у 2023 році.

Раніше повідомлялося, пенсіонери отримають "потужну" доплату через вік: у Мінсоцполітики назвали умови.

Також, всі забувають їх мити: названі найбрудніші предмети на кухні.