Українцям повідомили про те, що тарифи на воду буде підвищено ще двічі. Нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення оприлюднила Національна комісія з питань енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ).

Зокрема, зростання тарифів на воду заплановано на 1 квітня і ще раз 1 липня. Залишити тарифи на колишньому рівні, як вважають у комісії, більше неможливо. Питання про підвищення тарифів мають намір внести до порядку денного засідання комісії у формі відкритого слухання у березні.

Як відзначається, проєкти тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення уважно перевірили, тому перерахунок відповідає вимогам чинного законодавства. За даними Нацкомісії, орієнтовно тарифи на воду будуть наступними:

Тарифи на воду за даними Нацкомісії
Тарифи на воду за даними Нацкомісії

Тарифи на воду за даними Нацкомісії
Тарифи на воду за даними Нацкомісії

Популярні новини зараз
У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

У Національній комісії з питань енергетики та комунальних послуг також називають причини підвищення тарифів. Це, зокрема:

  • підвищення витрат за електроенергію;
  • зростання вартості ремонтів та необхідність в оновленні водомереж;
  • скорочення кількості споживачів приблизно 10%.

"Щоб стримати фінансове навантаження на споживачів та забезпечити надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості, регулятором було мінімізовано витрати у структурі тарифів", – йшлося у повідомленні Нацкомісії 10 березня 2023 року. Нацкомісія

Тариф на воду, скрін: YouTube
Тариф на воду, скрін: YouTube

Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ

Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати