Українцям нагадали, що з 1 до 5 числа кожного місяця потрібно встигнути передати показання газового лічильника. Якщо зробити це із затримкою, то можуть бути неприємні наслідки у вигляді некоректних сум у платіжках. Про це йдеться на офіційному сайті компанії "Нафтогаз".

У березні українці зобов'язані до 5-го числа передати показники газового лічильника. Якщо не зробити це вчасно, то в платіжках можуть нарахувати некоректні суми і доведеться витрачати час на з'ясування ситуації з постачальником.

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

"З 1 по 5 число щомісяця всі користувачі газу повинні передавати показання газового лічильника. Це потрібно робити, щоб отримувати коректні нарахування у майбутніх рахунках за доставку та спожитий газ", - йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали, що "Нафтогаз" здійснює постачання природного газу побутовим споживачам та не збирає показання лічильників. Обліком газу займається оператор ГРМ, тобто облгази.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими "З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Платіжки за газ, скріншот YouTube
Платіжки за газ, скріншот YouTube

Передати показники газового лічильника можна кількома способами, вибравши найзручніший:

  • На сайті або в чаті вашого облгазу;
  • звернувшись до контакт-центру облгазу;
  • SMS-повідомленням на короткий номер 7104.

У разі потрібно правильно заповнити повідомлення. Спочатку слід вказати номер особового рахунку, а потім через пропуск показання лічильника (до 5 цифр).

Раніше портал Знай повідомляв, скільки українці платитимуть за газ у березні: компанії назвали актуальні тарифи.

Також наш портал інформував, платити чи не платити: українці досі сумніваються щодо оплати за розподіл газу.

Крім того, ми писали, що буде з тарифами навесні: українці можуть здивуватись цінами на комуналку вже у квітні.