Українцям, у яких закінчився термін дії пенсійної банківської картки, дали інструкцію, як діяти у цьому випадку. Відзначається, що ці особи можуть не отримати пенсійні виплати вчасно.

Про те, що треба зробити, аби уникнути цього, нагадали в ГУ Пенсійного фонду в Донецькій області. Відзначається, що насамперед у разі закінчення терміну дії пенсійної картки потрібно з'ясувати та переконатись, чи банку, який видає пенсії, термін дії картки продовжують автоматично на період воєнного стану.

Пільги для пенсіонерів. Фото: Youtube
Пільги для пенсіонерів. Фото: Youtube

"Зазвичай, банківські установи самі попереджають про це за допомогою смс-повідомлень чи через інтернет-банкінг. Дізнатися потрібну інформацію також можна на сайті потрібного банку чи зателефонувавши на його гарячу лінію", — зазначають у Пенсійному фонді. ПФУ

Як відзначають фахівці, у випадку, якщо ж карту заблокували після закінчення терміну її дії, потрібно звернутися у відділення банку, аби перевипустити картку. Пенсійні виплати продовжуватимуть надходити на рахунок отримувача, проте скористатися ними він зможе після отримання нової картки.

Популярні новини зараз
"Зніму погони та вийдемо": в Одесі поліцейський вирішив бійкою відстояти російську мову ПриватБанк звернувся з важливим попередженням: можна втратити всі гроші Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Пенсіонери. Фото: Youtube
Пенсіонери. Фото: Youtube

Нагадаємо, які правила виходу на пенсію діятимуть у 2023 році: пояснення ПФУ

Як повідомляв "Знай.ua", яку довідку потрібно подати у 2023 для нарахування пенсії: необхідна у двох випадках

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили про нововведення стосовно виготовлення паспорта: що потрібно знати