Наші читачі часто "заходять" до нас, щоб дізнатися про актуальні ціни на основні продукти харчування. Є кілька важливих гастрономічних новин для любителів з'їсти "вітаміни". Справа в тому, що відомі українські мережі супермаркетів оновили ціни на банани, лимони та яблука.

Фрукти на полицях українських магазинів трохи піднялися в ціні, але поки що залишаються доступними для багатьох людей. Звичайно, якщо не брати кілограмами, то можна і зробити собі смачне асорті.

Про це стало відомо завдяки оперативним даним від аналітиків порталу Minfin.

Фрукти, супермаркет. Фото: Youtube
Фрукти, супермаркет. Фото: Youtube

Вартість бананів

Продовжують зростати ціни та на банани. З липня, коли вартість кілограма фруктів складала 38,32 грн., ціна зросла до 70,45 грн/кг. У січні кілограм бананів обходився в середньому 69,55 грн.

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Ціни на банани, скріншот: Minfin
Ціни на банани, скріншот: Minfin

Вартість лимонів

Майже 4 грн. на місяць зросла середня ціна лимонів. Кілограм фруктів у січні коштував 62,90 грн., а у лютому – 66,68 грн.

Ціни на лимони, скріншот: Minfin
Ціни на лимони, скріншот: Minfin

Вартість яблук

У січні середня ціна кілограма українських яблук становила 11,83 грн., а на початок лютого цінники збільшилися до 12,95 грн. Варто зазначити, що за рік, тобто з лютого 2022 року до лютого 2023 року, найвища вартість яблук в Україні фіксувалася у серпні – 21,49 грн./кг.

Ціни на яблука, скріншот: Minfin
Ціни на яблука, скріншот: Minfin

Нагадаємо, на випадок, якщо війна вас надломила: які продукти потрібно вживати, щоб підтримувати психічне здоров'я.

Раніше повідомлялося, м'ясні продукти стають розкішшю: супермаркети підняли ціни на бекон, сосиски та ковбаски.

Також, ідеально для гриля або на бульйон: супермаркети потішили цінниками на яловичину.