Для всіх наших читачів, котрі уважно стежать за цінами на м'ясні продукти, є дуже важливі новини. Справа в тому, що свинина продовжує підніматися у ціні. Давайте дізнаємося, як за місяць змінилися ціни у популярних українських мережах супермаркетів.

Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від аналітиків порталу Minfin.

Свинина. Фото: скрін youtube
Свинина. Фото: скрін youtube

Згідно з відкритими даними, станом на останній день січня порівняно з минулим місяцем ціни на продукти зі свинини підскочили. Так, у січні подорожчали всі види свинини, за винятком шашлику – він подешевшав із 183,17 грн/кг до 172,45 грн/кг.

А ось середня ціна свинячої грудинки зросла з 169,12 грн/кг до 170,56 грн/кг. Ошийок додав у ціні з 192,46 грн/кг до 199,19 грн/кг, ребра подорожчали на 6 копійок, склавши 160,96 грн/кг, а ось лопатка додала в ціні із 156,60 грн/кг до 167,71 грн/кг.

Популярні новини зараз
Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято
Показати ще

Ціни на свинину, скріншот: Minfin
Ціни на свинину, скріншот: Minfin

Експерти пояснюють, що внаслідок зниження споживчої активності у другій декаді місяця відповідні зміни зазнали ціни закупівлі свинини живою масою. Найбільш відчутною також стала і регіональна розбіжність цін.

За даними аналітичного відділу Асоціації "Свиноводи України", в ході попередніх торгів у центрі країни живець переважно реалізували по 61-63 грн/кг, тоді як на сході та сході ціни закупівлі тяжіли до 60 грн/кг.

Нагадаємо, майбутні врожаї під загрозою: українцям загрожують нові подорожчання та дефіцит продуктів.

Раніше повідомлялося знову подорожчання? Якими будуть ціни на овочі та фрукти навесні.

Також, чи мають українці право на субсидію при втраті роботи: головні зміни до соцдопомоги.