Ціна на свинину в січні продовжує зростати в ціні. Супермаркетах демонструють оновлені цінники, в яких свинина чимраз дорожчає.

На моніторинговому сайті Мінфін, де публікують щоденні зміни цін в популярних супермаркетах, можна прослідкувати, що ціна на свинину поступово зростає. Серед шести позицій різного сорту м'яса, невелике подешевшання у порівнянні з минулим місяцем демонструє "шашлик свинячий" та "свинина підчеревина".

Свинина. Фото: скрін youtube
Свинина. Фото: скрін youtube

Решта сортів — менше чи більше — подорожчали.

Свинна грудинка, яку в грудні можна було купити за 169,12 грн тепер коштує 177,08 грн.

Популярні новини зараз
30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати
Показати ще

Ціни на продукти. Фото: Мінфін
Ціни на продукти. Фото: Мінфін

Свинна лопатка також подорожчала з 156,60 грн до 165, 51 грн за кілограм.

Ціни на продукти. Фото: Мінфін
Ціни на продукти. Фото: Мінфін

Ошийок перевалив цього місяця за 200 грн.

Ціни на продукти. Фото: Мінфін
Ціни на продукти. Фото: Мінфін

Ребра подорожчали на 7 грн.

Ціни на продукти. Фото:Мінфін
Ціни на продукти. Фото: Мінфін

Підвищена ціна на улюблений продукт змушує українців шукати відповідь, чому подорожчання триває. Відповідь на це може дати дані Державної митної служби, які свідчать, що протягом 2022 року Україна імпортувала 46,9 тис. тонн свинини, що на 15,5% більше, ніж за попередній рік.

У грошовому еквіваленті імпорт за 2022 рік зріс на 30,6% проти аналогічного періоду 2021 року – до 96,8 млн доларів. На полицях супермаркетів свинина з Данії, Нідерландів та Польщі.

Нагадаємо, ми писали, що в обмінниках відмовляються приймати долари: чому і що в такому випадку робити українцям.

Як повідомляв "Знай.ua" дешевше самому завести свиню: ціни на сало вийшли на нові рекорди та наближаються до 300 гривень.

Також "Знай.ua" інформував, купуємо дешеве та найнеобхідніше: як збідніли українці та економлять на якості.