З 1 лютого, гроші житлової субсидії надходитимуть на рахунок отримувача або в "Ощадбанк" у разі відсутності рахунку. Також скасовується можливість безготівкової оплати пільг за користування ЖКП.

Автоматичного зарахування субсидій більше не буде, гроші надходитимуть на рахунок і їх треба буде самому сплачувати за спожиті послуги комунальним підприємствам. Заступниця керівника головуправління Пенсійного фонду в Житомирській області Світлана Антонюк зазначила, що змінюється можливість безготівкової оплати пільг за користування ЖКП.

Оформлення субсидії, скріншот: YouTube
Оформлення субсидії, скріншот: YouTube

Якщо людина відкрила рахунок у банку, то ці гроші будуть нараховуватися туди. Якщо людина не відкрила рахунок у банку, гроші надходитимуть в Ощадний банк. Потрібно буде підійти в Ощадбанк і отримати ці гроші, а після цього відкрити особистий рахунок у цьому або в іншому банку – для подальшої можливості перерахування грошей", – пояснила вона.

Отримувач повинен самостійно сплатити за користування житлово-комунальними послугами звичайним шляхом.

Популярні новини зараз
Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Пенсіонери зможуть надалі отримувати субсидію через відділення Укрпошти у день виплати пенсії

Нагадаємо, що право на житлову субсидію мають громадяни з низьким доходом, який не дозволяє повною мірою оплачувати комунальні послуги. для того, щоб отримати субсидію слід звернутися у Пенсійний фонд, та заповнити певний перелік документів, такі, як декларація та заява.

Нагадаємо, ми писали, що паспорт більше не потрібен: "Укрпошта" змінює правила видачи посилок.

Як повідомляв "Знай.ua", українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати".

Також "Знай.ua" інформував, "космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками.