Минулий рік видався для українців дуже важким, адже разом із повномасштабною війною постало й багато інших проблем, зокрема стрімке зростання цін на продукти. Наприклад, дозволити собі м'ясо стало набагато складніше, але останні дні січня супермаркети порадували цінниками на яловичину. Про це свідчать дані порталу Мінфін.

Купівельна спроможність українців суттєво знизилася, тому багато хто став рідше дозволяти собі м'ясо. Наприклад, яловичина, ціни на яку "кусалися" і до повномасштабної війни, наприкінці січня трохи подешевшала.

Супермаркет, м'ясо, фото: Знай.ua
Супермаркет, м'ясо, фото: Знай.ua

Так, яловичі реберця, які ідеально підійдуть для приготування бульйону або для прожарювання на грилі, в середньому коштують 139,98 гривні за кілограм. Порівнюючи зі груднем, коли цей вид м'яса коштував 144,48 гривні за кіло, бачимо, що цінник помітно знизився.

Ціни на яловичину. Фото: скрін Мінфін
Ціни на яловичину. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Водночас яловичина гуляш у середньому пропонується по 240,65 гривні за кілограм, що зовсім не тішить. З грудня цей вид м'яса подорожчав більше ніж на 3 гривні, тим самим ставши ще менш доступним для гаманців простих українців.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українцям доводиться економити та "ловити" знижки через інфляцію: як сильно виріс середній чек у супермаркетах.

Також наш портал інформував, цінники будуть надхмарними? Українцям розповіли, як зміниться вартість курячих яєць у 2023 році.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, в Україні стрімко дорожчають овочі та фрукти, але це ще не межа: якою буде ситуація на ринку в майбутньому.