Курс валют в Україні знаходиться під постійним тиском, через війну та нестабільність економіки. Проте завдяки регуляторній політиці, та вливанням, які здійснюють регулярно союзники, курс долара здається більш менш стабільним.

Невеликі коливання, які спостерігаються щодня це звичний стан валютного ринку. Але це не можна сказати про євро, валюта Європейського союзу продовжує підвищуватися. Про це свідчать дані моніторингового порталу Мінфін.

Курс долара. Фото: youtube
Курс долара. Фото: youtube

Долар та євро на чорному ринку

Долар впродовж тривалого часу не змінюється в ціні, коливаючись в межах 40,45 грн - 40,55 грн за долар.

Євро дещо змінив свої позиції: купівля – 43,40 грн, продаж – 43,60 грн за євро.

Популярні новини зараз
30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Василь Ломаченко вирішив повністю закритися від українців: лише московські попи та російські фанати Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Скріншот Мінфін
Скріншот Мінфін

Прогноз до кінця тижня

На думку експертів ринку, до кінця тижня долар може незначно, але подорожчати. Причини цьому — кінець місяця та виплати зарплат українцям, які продовжують робити заощадження у американській валюті. Таку думку висловила директорка департаменту казначейських операцій Юнекс Банку, Анна Золотько.

Пенсіонер. Фото: Youtube
Пенсіонер. Фото: Youtube

Щодо наступного місяця, останнього зимового та найскладнішого, то великих змін у курсі долара фахівцями-економістами не очікується, тож, якщо обійдеться біз форсмажорних обставин, то ціна американської валюти має залишатися стабільною.

Нагадаємо, ми писали, що ціни на пальне в Україні будуть падати через конкуренцію між АЗС: що чекає на водіїв.

Як повідомляв "Знай.ua" курс долара у лютому: експерт пояснив, як зміниться валютний ринок наступного місяця.

Також "Знай.ua" інформував, чому в Україні не знижуються ціни на популярні фрукти.