У лютому виповниться рік, як триває повномасштабна війна росії проти України. Але незважаючи на це, валютний ринок та економіка країни тримається на досить стабільному рівні.

Директор департаменту казначейства Акціонерного Товариства "КОМІНБАНК" Герман Марченко дав свій прогноз стану валютного ринку в країні у наступний місяць. На його думку, велика відповідальність за те, що може статися на валютному ринку буде залежати від рішень, які прийматиме НБУ, що стосуватимуться розміру облікової ставки та офіційного курсу валют.

Курс долара. Фото: youtube
Курс долара. Фото: youtube

Також на валютний курс впливатимуть:

  • січневий рівень інфляції;
  • збереження рівноваги між попитом і пропозицією на готівкову валюту;
  • валютні надходження за експорт українського зерна;
  • фінансова та матеріально-технічна допомога партнерів України.

Марченко зазначив, що наразі немає передумов до радикальних змін наявних валютних трендів, ситуація знаходиться в прийнятному та прогнозованому стані. Є підстави вважати, що курс долара залишиться в межах 40-41 грн, що буде важливо для загалом непростої зими 2023 року.

Популярні новини зараз
30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Втрачають смак і стають небезпечними: які продукти категорично не можна заморожувати Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Курс валют. Фото: скрін youtube
Курс валют. Фото: скрін youtube

Фахівець відзначає, що незначні короткотермінові коливання курсу долара можливі, проте вони будуть більш ситуативними, а не системними.

Нагадаємо, ми писали, що незабаром побіжимо в обмінники, експерт прогнозує здешевлення долара, яким може бути курс.

Як повідомляв "Знай.ua" курс долара у 2023 році: що вплине на ситуацію та чи чекати ослаблення гривні.

Також "Знай.ua" інформував, що в обмінниках відмовляються приймати долари: чому і що в такому випадку робити українцям.