Українські сім'ї можуть одержати додаткову грошову допомогу, розмір якої становить 6600 гривень на кожного члена сім'ї. Однак для оформлення виплат потрібно відповідати низці критеріїв. Про це пише "Пенсійний кур'єр".

Українці, які мають статус ВПО можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду "Карітас. Полтава". Головна умова – бути переміщеним саме до цього міста. Розмір допомоги становить 6600 гривень на кожного члена сім'ї, але з обмеженням (не більше ніж 4 члени). Тобто сім'я із 4 осіб може отримати 26400 гривень.

Допомога ВПО. Фото: Youtube
Допомога ВПО. Фото: Youtube

Також для отримання виплат потрібно відповідати принаймні одному з критеріїв:

  • особа з інвалідністю;
  • особа, яка має тяжке захворювання;
  • самотня людина похилого віку (60+) або сім'я, що складається з одного-двох людей похилого віку, які не мають підтримки рідних;
  • самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей;
  • багатодітні сім'ї (три або більше неповнолітніх дітей);
    вагітні жінки або матері з дітьми молодше трьох років.

Виплати ВПО. Фото: скрін youtube
Виплати ВПО. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео 456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Також претенденти не повинні отримувати виплати від міжнародних організацій та не отримувати допомогу на оплату комунальних послуг від цієї благодійної організації.

Раніше портал Знай повідомляв, з вас – реєстрація, з них – субсидія: як безробітним українцям отримати допомогу на сплату комуналки.

Також наш портал інформував, із платіжками за комуналку доведеться справлятися самостійно: чому не всі українці отримають субсидію у 2023 році.

Крім того, ми писали, додаткові виплати до пенсії від ПриватБанку: хто з українців може стати багатшим.