Для всіх наших читачів, які мають заборгованість із комуналки, є дуже важливі новини. Справа в тому, що в українському парламенті зареєстрували новий проект закону, який має змінити механізм реструктуризації заборгованості з квартплати.

Робиться це для громадян, які постраждали від дій держави-агресора, яким пропонується списати борги населення за комунальні послуги за період, коли на території, де знаходиться житло громадян, відбувалися активні бойові дії.

Про це стало відомо завдяки сюжету одного із українських телеканалів.

Оплата комуналки, скріншот: YouTube
Оплата комуналки, скріншот: YouTube

Новий проект закону передбачає списання заборгованості громадян за послуги:

Популярні новини зараз
Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

- управлінню багатоквартирним будинком;

- щодо постачання та розподілу природного газу для потреб побутових споживачів;

- щодо постачання та розподілу електричної енергії;

- щодо постачання теплової енергії;

- щодо постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення.

Оплата комуналки, кадр з відео
Оплата комуналки, кадр з відео

Інакше кажучи, майже всі комунальні послуги передбачається списати заборгованість. Крім того, пропонується списати борги населення за послуги поводження з побутовими відходами. Списання заборгованості здійснюється у Порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, сумна грошова допомога, яку не дуже хочеться: затверджено нові суми.

Раніше повідомлялося, "Немає сил терпіти": в "Укрпошті" після скарг клієнтів пообіцяли вирішити питання з великими чергами.

Також, більше 2000 грн на руки: нова грошова допомога, як отримати.