З відключенням електроенергії в українців частенько зникає мобільний зв'язок, а це спричиняє безліч неприємних наслідків. Наприклад, у разі поганого самопочуття або навіть в екстрених ситуаціях не можна викликати швидку допомогу, зателефонувати рідним і так далі.

Українці користуються різними мобільними операторами, одні справді добре працюють навіть під час відключень світла, інші – погано. У "Київстарі" теж не відстають та надають якісні послуги. Клієнтам розповіли, наскільки добре цей мобільний оператор підготувався до тривалого блекауту.

Київстар. Фото: PlaceSpaceMagazine
Київстар. Фото: PlaceSpaceMagazine
Київстар. Фото: PlaceSpaceMagazine

Як заявлено, вже в першому кварталі 2023 року "Київстар" матиме потужне обладнання загальною потужністю 37 МВт, щоб українці залишалися на зв'язку.

Компанія має великі стаціонарні генератори, які видають потужність 20 МВт. Вони зарезервовані, а палива вистачить у разі тривалого відключення світла. Більше того, оператору ще доступні 700 стаціонарних та мобільних дизельних генераторів потужністю 10 МВт.

Популярні новини зараз
Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Але на цьому "Київстар" не зупиняється і хоче збільшити їхню кількість до кінця зими. Завдяки цьому потужність зросте на 40%, тобто до 14 МВт.

Пост президента "Київстар" Комарова
Пост президента "Київстар" Комарова

Раніше ми писали про те, чи зверне податкова увагу на неофіційні зарахування на карту: відповідь юриста

Як повідомляв Знай.ua, доведеться заплатити 255 гривень: пішоходам нагадали про важливе правило, водії можуть не помітити

Також портал Знай.ua писав, що зарплати уріжуть? Уряд призупинив обов'язкову індексацію виплат у 2023 році