Для наших дорогих читачів, які мають хоча б елементарні знання про електронні гроші, є кілька важливих новин. Український парламент ухвалив рішення надати можливість громадянам платити за ЖКП та податки за допомогою електронних коштів.

Народні обранці ухвалили законопроект №4366 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо платіжних послуг" у другому читанні.

Про це стало відомо завдяки повідомленню нардепа Ярослава Железняка в Telegram.

Термінал, фото: Pixabay
Термінал, фото: Pixabay

"Там багато позитивних новацій для розвитку cashless-розрахунків в Україні, але за найцікавішим та інноваційним: легалізуємо електронні гроші та прирівнюємо рахунки електронних гаманців до рахунків банків, можна сплачувати електронними грошима податки, також буде можливість і комуналку електронними грошима сплатити, якщо ж звичайно їх прийматиме ваш постачальник послуг", – зазначив Железняк.

Популярні новини зараз
Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Термінал, скріншот: Youtube
Термінал, скріншот: Youtube

Цей документ надає право платникам єдиного податку І-ІІІ груп сплачувати податки та збори за допомогою електронних грошей, проводити розрахунки за товари, надані послуги та виконані роботи.

Вимоги про відкриття та ведення рахунків поширюються лише на клієнтів, які стали на облік у контролюючих органах.

Ярослав Железняк також розповів, що на період ведення повномасштабної війни обіг електронних грошей в Україні обмежений, тому "новинки" набудуть чинності вже після перемоги над російськими окупантами.

Депутат також закликав не плутати електронні гроші із криптовалютою. За його словами, це "різні речі".

Нагадаємо, клієнти Monobank відмовляються від обслуговування: у чому причина.

Раніше повідомлялося, що зберегти кошти під час окупації: чим скористатися, щоб не втратити заощадження.

Також, водій доставки став мільйонерам завдяки криптовалюті: працював по 14 годин за "мінімалку".