Українка розповіла, як втратила гроші, намагаючись зняти готівку з банкомата "Ощадбанку". Подробиці жінки поділилася у своїй скарзі, яку залишила на порталі Мінфін.
Українка розповіла, що намагалася зняти готівку у банкоматі "Ощадбанку". У результаті пристрій гроші не видало, але списало запитувану суму з картки. Звернувшись до банку, клієнтці пообіцяли повернути кошти, але попередньо написати відповідну заяву. Зрештою ситуація "зависла", оскільки співробітники банку не можуть опрацювати заявку.

Ощадбанк Фото: скрін youtube
Ощадбанк Фото: скрін youtube

"Під час зняття коштів банкомат не видав кошти і повернув картку. Які з рахунку списав (статус тимчасово заблоковані). Зателефонувавши на гарячу лінію "Ощадбанку", оператор сказав, що кошти повернуться протягом 3 днів, а якщо не повернуться, то потрібно написати заяву в 31.12.2022 р. було написано заяву на повернення коштів, працівник банку не може подати заяву на обробку, тому що кошти мають статус - тимчасово заблоковані", - поділилася клієнтка.

Скарга на Ощадбанк. Фото: скрін Мінфін
Скарга на Ощадбанк. Фото: скрін Мінфін

Жінка зазначила, що повторно зверталася до банку, але співробітники не змогли дати конкретної відповіді, коли їй будуть повернуті гроші.


Популярні новини зараз
Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям Російські відморозки в школі цькують з хлопця з Донецька, якому відірвало ноги Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще