Багато українців мали сумніви, як вдасться пережити цю зиму 2022-2023 в умовах війни, коли російські окупанти безжально атакують енергетичні об'єкти і в мороз позбавляють населення комунальних благ.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні парламенту поспішив заспокоїти українців та заявив, що всі виклики зими прийняті та успішно долаються.

Денис Шмигаль. Фото: скрін youtube
Денис Шмигаль. Фото: скрін youtube

Як повідомив Шмигаль, Україна забезпечена ресурсами та їх вистачить для того, щоб без проблем пройти опалювальний сезон 2022-2023. Уряд намагатиметься й надалі робити все, щоб народ не потребував тепла. Він навіть навів підрахунки: у підземних газових сховищах є 11,7 млрд. кубів газу. На складах 1,2 млн. тонн вугілля.

"Через 2,5 місяці після початку опалювального сезону ми можемо сказати, що поки що успішно долаємо виклики зими. Зробимо все, щоб так залишалося і далі", - сказав прем'єр-міністр.

Популярні новини зараз
Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця
Показати ще

Відкритий газ. Фото: Скриншот YouTube
Відкритий газ. Фото: Скриншот YouTube

Незважаючи на сильні обстріли окупантів новорічної ночі і після, зараз енергосистема працює стабільно, без збоїв, а ремонти тривають. Навіть аварійні відключення електроенергії практично не запроваджуються.

"Є гроші та допомога партнерів, щоб додатково закупити необхідні ресурси", - додав Шмигаль.

Українці без світла, скріншот: YouTube
Українці без світла, скріншот: YouTube

Нагадаємо, непідйомна вартість овочів та фруктів: за якої умови ціни підуть на спад у 2023 році

Раніше ми писали про те, що українцям розповіли, які складнощі можуть виникнути із пенсіями у 2023 році.