В Україні продовжують видавати кошти ВПО на купівлю житла. Усього за минулий, 2022 рік, держава виділила на цей вид допомоги 766 млн грн.

Йдеться не про відшкодування втраченого житла внаслідок війни, а саме про його купівлю за кредитні кошти. Щоб скористатись такою допомогою, держава передбачила пільгове іпотечне кредитування.
Про це докладно розповіли у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Допомога ВПО. Фото: скрін youtube
Допомога ВПО. Фото: скрін youtube

Програма "Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб" була задіяна ще до війни, у ​​2021 році. За весь цей час переселенці отримали 572 пільгові іпотечні кредити, а 336 з них на суму 766 млн грн було надано у 2022 році.

Кредитні умови є досить лояльними: гроші дають під 3% річних строком до 30 років. Площа житла складає 52,5 кв.м на одну особу або на сім'ю із двох осіб плюс 21 кв.м на кожного наступного члена сім'ї.

Кредит, скріншот: YouTube
Кредит, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Пільговий кредит можна отримати за важливої ​​умови – якщо термін від останньої реконструкції житла не перевищує 35 років.

Щоб взяти участь у цій програмі, українці можуть скористатися порталом "Дія" - там є спеціальний розділ, а також звернутися до одного з регіональних відділень Держмолодіжитла.

купівля житла
купівля житла

Раніше ми писали про те, чи зміниться процедура нарахування допомоги для ВПО у 2023 році: дати, суми та подання заявки

Як повідомляв Знай.ua, пенсійні виплати не підвищать, але українці отримуватимуть більше: що зміниться у 2023 році