В ефірі телемарафону Герман Галущенко, міністр енергетики України розповів, чого чекати українцям від новорічної ночі.

За словами Галущенка, росіяни планують далі обстрілювати нашу енергосистему, тенденційно, вони прив'язуються до певних дат. Тому Новий рік - це одна з таких дат, в яку вони будуть намагатися максимально завдати шкоди енергосистемі.

Україна без світла, фото Знай.ua
Україна без світла, фото Знай.ua

Новий рік - одна з таких дат, у яку росіяни намагатимуться максимально завдати шкоди нашій енергосистемі", - міністр енергетики Галущенко.

На його думку, щось планувати дуже важко, ота складно щось говорити, враховуючи, що ніхто не розуміє обсяг такого можливого обстрілу. Та обсяг шкоди, який він завдасть енергосистемі.

Популярні новини зараз
"Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..."
Показати ще

Він додав, що є велика надія на роботу ЗСУ. Насправді з останніх статистичних даних, відсоток збиття і захисту об'єктів енергетичної енергоструктури досить високий. Також він висловився за те, що навіть якщо будуть влучання, їх швидко вдасться відновити.

Міністр енергетики Герман Геращенко. Фото: Yоutube
Міністр енергетики Герман Геращенко. Фото: Yоutube

З останніх обстрілів видно, що рівень захисту наших об'єктів досить високий, що дає нам віру в те, що навіть якщо будуть потрапляння, ми швидко їх відновлюватимемо, - додав міністр.

Нагадаємо, ми писали, що українцям пообіцяли найсучаснішу енергосистему у світі: але скільки цього чекати.

Як повідомляв "Знай.ua", платіжки стануть більшими, а гаманці тоншими: українців попередили про зростання тарифів на воду.

Також "Знай.ua" інформував, як залишатися зі світлом триваліший час: українцям пояснили тонкі нюанси.