Один із найбільших українських державних банків "ПриватБанк", який користується популярністю лише через величезну кількість банкоматів та терміналів по всій країні, продовжує "дарувати" неприємності своїм клієнтам.

Цього разу ми розповімо, як відбувається ритуал одного з відділень "ПриватБанку". Саме відділення знаходиться в українській столиці по вулиці Малишка 5. Справа в тому, що клієнтів банку змушують мерзнути і мокнути на вулиці, не пускаючи людей в приміщення, і при цьому повітряної тривоги не було.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеної клієнтки "ПриватБанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

ПриватБанк, скріншот: YouTube
ПриватБанк, скріншот: YouTube

"Відділення по вул Малишка 5, скотськи ставиться до своїх клієнтів. Примушує чекати у зливу на вулиці, у відділення не пускають. 17.12.2022 у проміжку 13-15 годин намагалася звернутися до відділення. Керівник на мою вимогу з'явитися – відмовилася і не вийшла до людей.Охоронець людей не пускає, причин не пояснює. Люди мерзнуть, мокнуть. Мабуть, саме за це зараз воюють їхні рідні сини, доньки, брати, куми, щоб ці тв*рюки просто сиділи і навіть укриооя від дощу людям не надали.", - пише незадоволена клієнтка.

Популярні новини зараз
Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода" Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою
Показати ще

Відгук невдоволеної клієнтки "ПриватБанку", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеної клієнтки "ПриватБанку", скріншот: Minfin

Нагадаємо, помилка ціною 10 тисяч: українець розповів, як ПриватБанк залишив його без грошей.

Раніше повідомлялося, "Знущаються над пенсіонерами...": українців у "Ощадбанку" шлють у далеку подорож, іноді за 100 км.

Також, припинення соцвиплат в Україні з 1 січня: як не втратити державні виплати.