Сьогодні генератори стали одними з головних героїв в Україні, після ЗСУ, звичайно ж. Експерти розповіли, як правильно вибрати правильний пристрій в умовах блекауту.

Про це йдеться в аналітиці порталу Spravdi.

Спочатку необхідно розрахувати необхідну потужність генератора. Для цього підрахуйте всі прилади та випишіть потужність кожного. Те саме слід зробити і зі світильниками, підраховуючи кожну лампочку. В результаті складаєте всі показники разом.

Генератор, скріншот: Youtube
Генератор, скріншот: Youtube

Зазначається, що всі генератори працюють нормально на 70-80% тієї потужності, яка пишеться в документах. Наприклад, якщо там зазначено 3 кВт, це пікова потужність пристрою, і весь час на ньому працювати не зможе.

Популярні новини зараз
Про яку кашу краще забути пенсіонерам – шкоди від неї більше, ніж користі Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Тобто, вибираючи генератор, вам потрібно накинути ще 30% від вирахованої потужності, і тоді він повністю вас задовольнятиме.

Генератор, скріншот з відео
Генератор, скріншот з відео

Примітно, якщо до нього ви зібралися підключати техніку з чутливою автоматикою, тоді краще підібрати інверторний генератор, який дозволяє на виході отримувати струм за встановленими параметрами. Вони дорожчі, але в майбутньому допоможе заощадити на ремонті техніки.

Також варто відразу вибрати вид палива, яке вам більше підійде.

Не забуваємо в жодному разі про правила безпеки, і не встановлюємо генератори в квартирах та на балконах. Це може призвести до невиправних наслідків.

Нагадаємо, що закупити про запас: у супермаркетах України змінилася ціна соняшникової олії та цукру

Раніше повідомлялося, що допотопні їдальні, що розвалилися, у минулому: батькам на ремонт бути схожим не доведеться?

Також улюблений лайфхак виявився помилкою: експерти розповіли, чому не можна взимку піднімати "двірники" на автомобілі