Сьогодні генератори стали одними з головних героїв в Україні, після ЗСУ, звичайно ж. Експерти розповіли, як правильно вибрати правильний пристрій в умовах блекауту.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це йдеться в аналітиці порталу Spravdi.
Спочатку необхідно розрахувати необхідну потужність генератора. Для цього підрахуйте всі прилади та випишіть потужність кожного. Те саме слід зробити і зі світильниками, підраховуючи кожну лампочку. В результаті складаєте всі показники разом.
Зазначається, що всі генератори працюють нормально на 70-80% тієї потужності, яка пишеться в документах. Наприклад, якщо там зазначено 3 кВт, це пікова потужність пристрою, і весь час на ньому працювати не зможе.
Тобто, вибираючи генератор, вам потрібно накинути ще 30% від вирахованої потужності, і тоді він повністю вас задовольнятиме.
Примітно, якщо до нього ви зібралися підключати техніку з чутливою автоматикою, тоді краще підібрати інверторний генератор, який дозволяє на виході отримувати струм за встановленими параметрами. Вони дорожчі, але в майбутньому допоможе заощадити на ремонті техніки.
Також варто відразу вибрати вид палива, яке вам більше підійде.
Не забуваємо в жодному разі про правила безпеки, і не встановлюємо генератори в квартирах та на балконах. Це може призвести до невиправних наслідків.
Нагадаємо, що закупити про запас: у супермаркетах України змінилася ціна соняшникової олії та цукру
Раніше повідомлялося, що допотопні їдальні, що розвалилися, у минулому: батькам на ремонт бути схожим не доведеться?
Також улюблений лайфхак виявився помилкою: експерти розповіли, чому не можна взимку піднімати "двірники" на автомобілі