Стало відомо про те, що для власників генераторів було введено великі штрафи. Як правильно ним користуватися, щоб не втратити величезну суму з гаманця.

Справа в тому, що вже майже два місяці українці стикаються з відключенням електроенергії, адже росіяни ракетами атакують наші об'єкти енергетичної інфраструктури.

Генератор, скріншот з відео
Генератор, скріншот з відео

Підприємці змушені навіть використовувати генератори для того, щоб продовжувати стабільно працювати, але в деяких випадках взагалі можна нарватися на великий штраф.

Вся причина в тому, що в умовах воєнного стану діють такі ж правила щодо палива, як і раніше. Тобто зберігати всі ці речовини без відповідної ліцензії не можна, а підприємствам взагалі потрібно мати спеціальні документи.

Популярні новини зараз
5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба" Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації За яку копійчану монету можна отримати 8000 грн: треба знати маленький секрет
Показати ще

Якщо дозволу немає, то це вже порушення закону, яке карається сумою до 500 тисяч гривень, тож українським підприємцям не варто забувати про це.

Генератори, скріншот: YouTube
Генератори, скріншот: YouTube

Проте все ж таки є деякі винятки з правил, до яких належать:

  • Підприємствами, установами та організаціями, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджету;
  • Підприємствами, установами та організаціями системи державного резерву;
  • Суб'єктами господарювання (у тому числі іноземними суб'єктами господарювання, що діють через свої зареєстровані постійні представництва) для зберігання палива, що споживається для власних виробничо-технологічних потреб виключно на нафто- та газодобувних майданчиках, бурових платформах та не реалізується через місця роздрібної торгівлі.

Відключення електроенергії. Фото: кадр з відео
Відключення електроенергії. Фото: кадр з відео

Нагадаємо, що індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою

Раніше повідомлялося, що чи можна не платити за кредит під час війни: які заборони має банк

Також 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати