Уряд заморозив тарифи на комуналку на період дії військового стану, але незважаючи на це деякі послуги все ж таки дорожчають. Так, із 1 грудня зміниться тариф на вивіз сміття. Про це пише портал "На пенсії".

Приготуватися платити більше за вивіз сміття варто мешканцям Одеси, адже саме там з 1 грудня набудуть чинності нові тарифи. Це економічно обґрунтований крок, оскільки тарифи не змінювалися з 2018 року.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

Так, в Одесі послуги по поводженню з твердими побутовими відходами надають 4 компанії: "ТВ-Серрус", "Одескомунтранс", "КЛІАР-СІТІ" та "Еко-Ренесанс".

Клієнти, які користуються послугами "Еко-Ренесанс", платитимуть 35,49 гривні на місяць на одну особу, але якщо живуть у багатоквартирному будинку. Для мешканців приватного сектору тариф підніметься з 33 до 61,26 гривні на місяць на одну особу.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною 30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Тищенко запрошує українців на зустріч у Бангкоку: Колю "котлету" вже погнали з фракції Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Скрін, відео YouTube платіжки
Скрін, відео YouTube платіжки

"КЛІАР-СІТІ" підніме ціни для мешканців багатоквартирних будинків до 33,99 гривні на місяць, а для приватного сектору – до 58,68 гривні.

Також найближчим часом буде внесено зміни до тарифів на послуги компаній ТВ-Серрус та Одескомунтранс.

Зазначається, що зростання тарифів на вивіз сміття не обійшло стороною і мешканців інших міст. Так, у Києві нові тарифи запровадили ще у серпні, а у Чернівцях – з листопада.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, минулорічні субсидії зникнуть? З 1 грудня в Україні допомогу нараховуватимуть у новому форматі, що зміниться.

Також наш портал інформував, грошова форма субсидій та опалювальний сезон в умовах війни: у Міністерстві соціальної політики розповіли про зміни.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, Гетьманцев розповів про підвищення тарифів: коли переглянуть вартість комуналки.