Стало відомо, як можна економно споживати газ українцям в опалювальний період. Зима видасться дуже складною, тож треба бути готовими до всього.

Про це повідомила прес-служба газопоспавальної компанії НАК "Нафтогаз України" у соціальній мережі Facebook .

Там підготували одразу кілька порад про те, як можна розумно споживати газ українцям у період активних воєнних дій. Російські терористи будь-якої миті можуть влаштувати нову провокацію, тому потрібно бути готовими до всього.

Зокрема, в першу чергу вам потрібно перевірити все газове обладнання та усунути повітряні пробки, а також при необхідності відремонтувати всі труби.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Також потрібно провести діагностику газового котла, адже якщо в теплообміннику є осад, то він може уповільнити нагрівання води. Через це відповідно збільшується споживання газу.

Опалення, скріншот: YouTube
Опалення, скріншот: YouTube

Далі клієнтам потрібно очистити сопло пальника на газовій плиті, адже забруднення може впливати на якість горіння і сам колір.

Якщо у вас в будинку індивідуальне опалення, спробуйте опалювати виключно окремі кімнати, а не весь будинок. Такий метод допоможе українцям скоротити витрати газу приблизно на 40%.

Газ як джерело тепла потрібно лише у випадку, якщо у вас в будинку відсутнє централізоване опалення.

Платіжка. Фото: скрін youtube
Платіжка. Фото: скрін youtube

"Відповідальний підхід до використання енергетичних ресурсів та своєчасна оплата рахунків допоможуть країні пройти опалювальний сезон", - додали в компанії.

Нагадаємо, що нові соціальні послуги та страхові внески до Пенсійного фонду: як і хто зможе їх отримати

Також українці готові поміняти Катерину ІІ з Одеси на вкраденого херсонського єнота - потрібна підтримка народу

Також доведеться заплатити до 8500 гривень: українських водіїв попередили про нові правила на дорогах