Через повномасштабну війну багато українців залишилися без роботи і не в змозі повністю оплачувати комунальні послуги. Для такої категорії передбачено житлові субсидії, які є суттєвою підтримкою особливо під час опалювального сезону. Хто може втратити цю допомогу в розпал майбутньої зими.

Починаючи з 1 грудня на українців чекають зміни у порядку оформлення субсидій. Так, заяви на отримання житлової субсидії необхідно подавати до Пенсійного фонду, не в Мінсоцполітики, як це було раніше.

Оформлення субсидій. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидій. Фото: скрін youtube

Зазначається, що українці, які вже отримують субсидії, можуть втратити допомогу наступного сезону. Залишитися без субсидії можна з низки причин. Зокрема, це зміна місця проживання. Людина не може користуватися допомогою держави одночасно за зареєстрованим та фактичним місцем проживання.

Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку
Показати ще

Попрощатися із субсидією доведеться, якщо вказати хибний розмір доходу. Втратити право на допомогу можна при купівлі товару, послуги чи права власності на суму 50 тисяч гривень та більше. Заборгованість із комуналки також може стати причиною втрати субсидії. Позбавити допомоги можуть, якщо заборгованість не погашається більше трьох місяців і перевищує 680 гривень.

Раніше портал Знай повідомляв, українцям піднімуть прожитковий мінімум: що буде з пенсіями та соцвиплатами з 1 грудня.

Також наш портал інформував, чи минулорічні субсидії зникнуть? З 1 грудня в Україні допомогу нараховуватимуть у новому форматі, що зміниться.

Крім того, ми писали, що українців змушують повертати виплачену допомогу 6500 грн: кому доведеться розлучитися з грошима.