Українські супермаркети у першій половині листопада оновили ціни на рис та макарони. Нові суми в чеках не надто порадують українців. Так, наскільки зросла вартість цих продуктів, показує дані моніторингу, опубліковані порталом Мінфін.

Серед українських покупців великий попит мають крупи, однією з найпопулярніших є рисова. І якщо гречка зараз швидко дешевшає, але цінники на рис зірвалися з місця і починають неприємно дивувати.

Ціни на крупи. Фото: скрін youtube
Ціни на крупи. Фото: скрін youtube

Так, у першій половині листопада довгий рис у середньому продають по 72,20 гривні за кілограм, а у жовтні цінник був нижчим – 69,34 гривні. Рис круглий подорожчав із 74,85 до 77,17 гривні за кілограм. Водночас довгий пропарений рис упав у ціні – з 73,49 до 71,93 гривні за кіло.

Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін
Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Через постійні відключення платіжки за світло рахуватимуть по-новому: що зміниться для українців Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Макарони також мають великий попит, адже ціни на них досить демократичні, а приготувати їх можна за безліччю рецептів та непогано урізноманітнити меню. Так, середні ціни на макарони пір'я становлять 29,70 гривні за кіло, що на 1,03 гривні дорожче, ніж місяцем раніше.

Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін
Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, надхмарні ціни – провісники дефіциту? Українцям розповіли, чи будуть проблеми з яйцями, гречкою та іншими продуктами .

Також наш портал інформував, Україні загрожує дефіцит хліба та деяких круп: що може зникнути з полиць магазинів вже у 2023 році .

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, борщовий набір у два рази дешевший, а от фрукти на одному рівні: порівняння ціни на продуктовий набір в Україні та Європі .