Один із найбільших українських державних банків "ПриватБанк", який користується популярністю через величезну мережу банкоматів та терміналів по всій країні, приготував деяким зі своїх клієнтів неприємності.

Справа в тому, що українці, які користуються кредитним лімітом, можуть зустрітись з несподіваними змінами на своєму рахунку.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеного клієнта "ПриватБанку" на порталі Minfin у розділі для відгуків.

Скрін, відео YouTube ПриватБанк
Скрін, відео YouTube ПриватБанк

"Майже не користувався кредиткою останнім часом, вже з іншими банками маю справу в основному, тому що з лютого закрили оплату частинами, та й саму картку прострочено, не пропускає в інтернеті. А нову їхню співробітники не видають, їздив пару разів, сказали через півроку тільки, за місяць навіть зарано… Ну і навіщо вона тоді, якщо я маю великий обсяг платежів у кредит на сайтах?

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

За універсальною давно ліміт сотка. Тут на тачку не вистачало, минулого тижня згадав про приват, витяг із кредитки 41к. Сьогодні знизили ліміт до 40, тож у мінус карта пішла. Дякую, звичайно, що не зробили -40. Чим далі, то гірше все у нас із цим приватом.”, — пише незадоволений клієнт.

Відгук невдоволеного клієнта "ПриватБанку", скріншот: Minfin
Відгук невдоволеного клієнта "ПриватБанку", скріншот: Minfin

Заради справедливості варто зазначити той факт, що представники банку відповіли українцю так: "Рішення про збільшення або зменшення ліміту банк приймає аналізуючи велику кількість факторів, тому виділяти один із них було б некоректно, оскільки кожен має свою вагу та впливає на кінцеве рішення. надалі банк може переглянути своє рішення та збільшити ліміт”.

Нагадаємо, "Гроші залишилися в банкоматі...": українець отримав подвійний удар від "ПриватБанку" та "Ощадбанку".

Раніше повідомлялося, ПриватБанк заганяє українців у борги незрозумілими списаннями з карток: "Постійно плачу гроші".

Також, Vodafone попередив українців про нові проблеми зі зв'язком через росіян: "Довго не може працювати".