На фоні безперестанного зростання цін на більшість продуктів в Україні, повідомляється про те, що у другій половині жовтня продовжилося зниження цін на ринку свиней забійних кондицій.

Про це заявили в аналітичному відділі Асоціації "Свинарі України". Там повідомляють, що у ході торгів минулої п’ятниці ціни на живець свиней скорегували на 1,5-4 грн/кг, як і у попередній тиждень.

"За відгуками виробників свинини минулого тижня заготівельники продовжили тиск на ціни, мотивуючи його достатністю ринкової пропозиції в умовах зниження потреби у тваринах забійних кондицій та сезонного спаду торговельної активності.", - пояснили аналітики.

Зазначається, що у Центрі закупівельні ціни більшості товарних партій коливалися в межах 72-74 грн/кг, менша пропозиція свинини на Сході втримала ціни в межах 74-76 грн/кг.

Ціни на свинину, facebook.com/UkrainianAgribusinessClub
Ціни на свинину, facebook.com/UkrainianAgribusinessClub

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Гороскоп на тиждень 5-11 грудня для всіх знаків Зодіаку: у Овнів фінансовий рай, Раки травмуються, а Козероги віддають борги 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Водночас у західних областях діапазон цін звузився до 70-71 грн/кг. Середньозважена ринкова позначка "зсунулася" на 2,3% до 72,2 грн/кг.

"Так, низка переробників констатують зменшення обсягів заготівлі у відповідь на корегування замовлень з боку роздрібної торгівлі свининою. Частина операторів відзначає істотні складнощі з дотриманням графіку постачання охолодженої свинини через тривалі повітряні тривоги та перебої з подачею електроенергії", — пояснили аналітики.

Фахівці пояснюють, що ситуація із пропозицією товарних партій та ринкової потреби у ній істотно варіює залежно від регіону. Крім того, м'ясопереробники все частіше практикують заготівлю в суміжних областях, що посилює міжрегіональну розбіжність цін.

Ціни на свинину, скріншот з відео
Ціни на свинину, скріншот з відео

Нагадаємо, питимемо несолодку каву і чай? Виробники цукру зіткнулися з проблемами

Як повідомляв "Знай.ua", очищення води в домашніх умовах: дієві способи, які виручать у складний момент

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили обов'язкову умову призначення пенсії: терміни обмежено