Черговий перерахунок пенсій українців відбувся в жовтні. Водночас він є останнім, як мінімум на найближчий рік.

Вже відомо, що протягом 2023 року пенсії та мінімальну зарплату не підвищуватимуть, через дефіцит бюджету. Водночас завдяки недавньому перерахунку, дехто з пенсіонерів отримуватиме на кілька сотень і навіть тисяч гривень більше.

У ПФУ оприлюднили оновлені статистичні дані, завдяки яким можна побачити, яка кількість осіб, яку пенсію отримує. Помітно, що дещо збільшилась кількість тих, в кого пенсія вище 10 000 гривень. Проте, водночас це й найменший показник у відсотковому співвідношенні.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Як повідомили у Пенсійному фонді, понад 50% пенсіонерів, а їх в Україні є майже 11 мільйонів, отримують пенсію, яка не перевищує 4000 гривень. Половина з них отримує пенсію в межах 2000-3000 гривень, а інша половина в межах 3000-4000 гривень.

Популярні новини зараз
Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Дешевше та простіше: чим замінити вершкове масло при готуванні, такого ви точно не знали
Показати ще

Водночас втричі вищу пенсію, а саме понад 10 000 гривень, отримує всього 6,9%, тобто трохи більше ніж 740 000 осіб.

Зазначається, що найбільші суми цього місяця дорахували особам, які отримали інвалідність внаслідок участі в бойових діях. Їм дорахували приблизно по 2000 гривень. І по 300 гривень додали тим, кому виповнилося від 70 до 75 років (за умови наявності необхідного стажу — 30 років для жінок і 30 років для чоловіків відповідно).

Нагадаємо, питимемо несолодку каву і чай? Виробники цукру зіткнулися з проблемами

Як повідомляв "Знай.ua", очищення води в домашніх умовах: дієві способи, які виручать у складний момент

Також "Знай.ua" писав, українцям повідомили обов'язкову умову призначення пенсії: терміни обмежено