Ще нещодавно українці пораділи дефіциту солі та гречки, а потім і захмарним їхнім цінам. Але це хоча б можна було пояснити логічними аргументами.

Зараз полетіли ціни на яйця і на самі цінники вже боляче дивитися.

Станом на 7 жовтня середня вартість десятка яєць у супермаркетах становила 50-55 гривень. Про це можна дізнатися, виходячи з даних порталу Мінфіну.

Так, яйця "Ясенсвіт" в упаковці 10 штук на місяць подорожчали з 37,36 грн. до 49,74 грн. Зазначимо, що торік за станом на 1 жовтня вартість позиції в середньому становила 35,20 грн.

Ціни на яйця в жовтні 2022 року, дані Мінфіну
Ціни на яйця в жовтні 2022 року, дані Мінфіну

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще

Яйця "Квочка" (10 штук), які у вересні можна було купити за 37,41 грн. станом на 7 жовтня коштують у середньому 54,70 грн. Роком раніше їхня вартість становила 35,87 грн. Тобто майже на 20 гривень дешевше.

Ціни на яйця в жовтні 2022 року, дані Мінфіну
Ціни на яйця в жовтні 2022 року, дані Мінфіну

Це дані Мінфіну, але українці фотографують суми і більше у супермаркетах.

Ось, наприклад, українка Жанна побачила яйця в АТБ вартістю 67,30 гривень. Дівчина не втрачає оптимізму і викладає це "диво-чудове" під слова: "Олеже, ти що плачеш? Ні, бл*ть сміюся".

@jennjewerly

#АТБ #україна🇺🇦 #тренди2022 #глобальнірекомендації

♬ Олег Ти Шо Плачеш? - Піцики Лупіцики

У коментарях її підтримують інші українці:

"За такі гроші я сама нестимуся", "Вони що, щодня в ціні ростуть? Я не встигаю", "У середині вересня були по 32", "Ми купуємо курок, ми робитимемо бабки", "Я напевно почну морозити, поки кури несуться", "Плаче не тільки Олег", "Це на виплат на 10 місяців", "А що, вже Великдень?"...

Нагадаємо, з кожним оселедцем під шубою "так": Новус і Варус значно знизили ціни на рибу, а ось Ашан поки не поспішає.

Раніше повідомляли, що в Україні знову злетіли ціни на м'ясо.