Роботу втратили не тільки переселенці, але й ті, хто працював у культурних сферах, туроператори, співаки тощо. В цілому за даними аналітиків, роботу втратило близько третина українців.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБільшість із тих, хто втратив роботу - переселенці, які до того ж залишилися без дому. І хоча ринок праці, як зазначають фахівці, починає оживати, все ж таки у нього залишаються жорсткі вимоги до претендентів і головне до сфери діяльності, де потрібні кадри. Про це
Українцям пропонують перекваліфікуватися та шукати ту роботу, на яку є зараз попит. Перші вакансії нових трудових місць почали з'являтися одразу після широкомасштабного вторгнення. Це були пропозиції щодо забезпечення продуктами.
Набирали людей, які мешкають близько до місця роботи. Далі з'явилися вакансії у критичній інфраструктурі, оборонній промисловості, логістиці, медицині та інших галузях.
Сфера продажу за кількістю вакансій навіть перевищила довоєнні показники. Найбільш популярні серед роботодавців та безробітних професії на сьогодні:
- Продавці, касири, адміністратори торгових залів, менеджери із продажу;
- Фахівці без досвіду роботи та студенти;
- Бухгалтери та фінансисти;
- IT-фахівці;
- Будівельники;
- Фахівці у сфері маркетингу та PR;
- Експерти у сфері логістики.
Нагадаємо, ми писали, що у "Нафтогазі" попередили українців про "дивні" платіжки за газ: що робити, отримавши таку.
Як повідомляв "Знай.ua" в Україні змінять суми виплат та умови виходу на пенсію: у ПФУ повідомили нові правила.
Також "Знай.ua" інформував, в уряді планують скоротити субсидії на оплату житлово-комунальних послуг: що чекає на українців.