Як тільки почалася війна бухгалтерка зі столиці Наталя Дячук вирішила для себе, що вона має знайти спосіб допомогти українській армії. І от на другий день жінка наткнулася на пост у фейсбуці, в якому шукали кухарку для місцевої польової кухні. Наталя одразу написала адміністратору, і поспішила приєднатися до волонтерів. Історією "маленького шефа" поділився
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯкогось спеціалізованого приміщення не було, тож бухгалтерці доводилося готувати просто неба. А в той час всі домашні справи та ведення господарства лягли на плечі її 9-річного сина Володі. Паралельно хлопець ще встигав проходити дистанцйно комп'ютерні курси та робити домашні завдання.
Але для юнака і того виявилося замало, тому одного дня третьокласник опинився на польовій кухні.
Там у Володі одразу з'явилося прізвисько "маленький шеф". У кожного справжнього шефа має бути свій сушеф, і в школяра він такоєж є. Хоч вона в кілька разів старша за нього, але хіба це має різницю?
Наталя, слідкуючи за тим, з яким ентузіазмом працює її хлопчик, каже, що на цій кухні він подорослішав на очах. Жінка ростить хлопця самотужки, тож признається, що виховує з нього такого чоловіка, якого б хотіла мати сама. Наталя розказала, що не зважаючи на свій вік Володя дуже самостійний, а зараз мужніє і мужніє з кожним днем.
Обов'язком Володі вважається перемішувати салата, щось внести чи віднести та готувати бутерброди. Кажуть, що за одну зміну хлопець може приготувати аж 300 бутербродів.
Пригадайте, Маша Єфросиніна пообіцяла помсту Соловйову і Канделакі за загиблих українських дітей
Знай.ua повідомляв, що українським сім'ям з малюками готують виплати по 2 тисячі на людину
Також ми писали про 7-річну Варвару, яка збирала гроші на новий iPhone, але віддала їх на допомогу ЗСУ