Сьогодні використання евакуаторів в Києві більше нагадує корупційну схему, оскільки кошти надходять не до міського бюджету, а на рахунок якогось ТОВ.

Змінити становище пропонує киянин В'ячеслав Сокира у петиції, яку від створив у вівторок, 25 травня. Автор зазначає, що примусова евакуація - це пряме порушення прав та свобод, бо обмежує можливість людини на екстренне вирішення невідкладних справ.

"При порушені ПДР, громадянин зобов'язаний понести адміністративне покарання, але це повинно бути зроблено у цивілізований спосіб. Що для цього необхідно зробити ? Ввести до складу муніципальної поліції контролерів, які будуть виконувати функції дотримання власниками ТЗ правил ДР, а у випадках порушень виписувати штрафи, встановлені законодавством України. Евакуація ТЗ може бути здійснена тільки у випадках перешкоджання проїзду іншим ТЗ, перекриття виїздів, пожежних гідрантів тощо", - пропонує киянин.

Нагадаємо, в Харкові помітили шикарний Porsche за 5 мільйонів: євробляхерам такий і не снився.

Популярні новини зараз

Молода дружина Віктора Павліка Репьяхова відверто розповіла про пологи: "Найстрашніше.."

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще

Як повідомляв " Знай.ua", Київський фізрук зібрав спорткар мрії: дивись і вчися, Маск.

Знай.ua писав, у Києві помітили" Золотий " Hennessey Venom 1000 Twin Turbo: мрія всіх чоловіків.