У Київській міській державній адміністрації розповіли про роботу зі стимулювання бізнесу та промисловості, а також соціальну підтримку громадян за підсумками 2020 року.

Зокрема, для стимулювання експортного потенціалу бізнесу і промислових підприємств були підписані меморандуми з Асоціацією експортерів та імпортерів «ЗЕД», а також з Українською асоціацією бізнесу і торгівлі. Завдання меморандумів - сприяти просуванню столичних виробників, у тому числі на ринку ЄС. Ініціатором цієї роботи став Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Для створення комфортних умов для бізнесу департамент забезпечив єдиний підхід до підготовки та прийняття регуляторних актів

У 2020 році відкрито першу в столиці муніципальну кав'ярню,

Деп забезпечив суворе дотримання санітарних та карантинних норм під час проведення ярмарків, т. зв. на 30%.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 7-13 липня для всіх знаків Зодика: недобиті колишні Овнів, момент істини Стрільців та удар для Раків Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити Банки встановили ліміти на зняття грошей
Показати ще

. За підсумками 2020 року відбулося 1703 ярмарки, в тому числі 1138 сезонних і 565 сільськогосподарських. У них взяли участь 74 тисячі суб'єктів господарювання, реалізовано близько 44 тис. тонн продукції. Кожен ярмарок пройшов із суворим дотриманням карантинних і санітарних обмежень. У Департаменті зазначають: у період пандемії ярмарки стали інструментом підтримки і бізнесу, і киян. Для од-них це можливість збути виготовлену продукцію, для інших — купити якісні фермерські товари за доступними цінами.

За словами Володимира Костикова, який 1 грудня 2020 року був призначений в.о. директора департаменту, в столиці продовжує діяти Муніципальна програма «Карта киянина». З її допомогою соціально незахищені жителі Києва можуть купувати товари зі знижкою від 20 до 70%. Наприклад « "соціального" хліба за рік про - дали близько 2,2 тисяч тонн: зі знижкою 70% — 9,8 тонни, 60% — 44,2 тонни, 50% — 20,6 тонн, 25% — 1913,2 тонни, 20% — 250,1 тонни. Реалізація Програми, а також заходи щодо стимулювання бізнесу і виробництва продовжиться в 2021 році.