Вчителів змусять самостійно заклеїти статтю в підручнику хімії про те, що сода лікує рак
Про це повідомили в листі Інституту модернізації освіти, передає APnew.
Так, стало відомо, що скандальну статтю в підручнику хімії про те, що сода лікує рак, вчителі повинні заклеювати самостійно. В Інституті модернізації освіти вже зазначили, що підготували вклейки з іншим текстом. Замість того що сода лікує рак, учням розповідатимуть про йодовану сіль.

Українська школа, скріншот: YouTube
Українська школа, скріншот: YouTube

"Державна наукова установа" Інститут модернізації освіти" інформує про необхідність заміни тексту в підручнику "Хімія. 9 клас" (авт. Савчин М. М.) на сторінці 8 в рубриці "Цікаво знати. Видавництвом "Грамота" підготовлено вклейки з новим текстом ... Просимо донести дану інформацію до відома вчителів та організувати заклейки попереднього тексту для використання в освітньому процесі оновленої версії сторінки", - йдеться в листі.

Враховуючи те, що в середньому в класах навчається по 30-40 учнів, вчителям доведеться вирізати і вклеїти новий текст в близько сотні підручників.

Нагадаємо, раніше школярі натовпом звільнили і побили 10-річну дівчинку: "Сходили в туалет на неї"

Як повідомляє портал "Знай.uа" Вчителі кинули страждати від болю учня з переламаними ногами - " моя дитина плакала і кричала"

Також "Знай.uа" писав, що в українському садочку розгорівся скажений скандал, мережа не стримує люті: "вдарили дитину і накинулися на матір"

Популярні новини зараз
У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще