У Києві активіст впіймав на крадіжці чергових злодюжок і змусив їх на камеру зізнатися у злочині. Про це написали у спільноті «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.

«Схоже, що крадії знову заполонили Київ. Активісту Максу Ярошу на очі попалися особи, які бандою здійснювали крадіжки. Жорстко та без цензури. Підтримуєте дії автора відео?», - запитують адміністратори спільноти у киян.

«Де поліція? Ці потім скажуть, що дали неправдиві свідчення під загрозою життю», «Він їх катував, включаючи жінок і дітей, залякав їх, і вони себе обмовили», - припускають коментатори.

«Знов сімейка Лакатошів», - зазначають інші.

Популярні новини зараз
Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Крига скресла? У супермаркетах почали знижуватися ціни на яйця, скільки коштує десяток Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

«Ця вся вистава настільки ж ефективна, як погавкати на собаку у відповідь», «Шкода дитини, вона то ще не знає, з ким росте і чому її вчать», «У сенсі, знову, вони і не звалювали, за їх кількістю, ми вже давно не Київ, ми Берегове і мер у нас Локатош», «Ну нарешті, адекватна реакція. Єдине, все ж такі добрі справи краще анонімно робити, заради уникнення можливих проблем з тими, хто за наші податки повинні теоретично боротися з крадіжками і злодіями», - наголошують містяни.

Знайшлися і противники таких методів боротьби із крадіжками.

«Негайно припиніть утиски етнічних меншин!», - вимагають вони.

Раніше повідомляли, довірливі українці масово потрапляють на нову схему карткових шахраїв.

Як повідомляв Знай.ua, у Києві схопили банду нахабних злодійок: одна відволікає, друга грабує.

Знай.uа писав, у Львові двоє ув'язнених зважилися на втечу з колонії-дві роби, гавкіт собак і колючий дріт.