Київ опинився в списку міст з найбільш забрудненим повітрям на лідируючих позиціях. Станом на 30 листопада українська столиця посіла 18 місце.

В останній день листопада були зафіксовані одні з найвищих показників забрудненості повітря. Про це свідчать дані порталу Iqair. Цей ресурс відстежує забруднення повітря в реальному часі.

Відзначається, що показники в Києві досягли 133 пунктів при нормі в 50. Даний показники характеризують ситуацію, як " нездорову для чутливих груп населення».

При такому рівні забруднення повітря людям з патологіями органів дихання рекомендується одягати респіратори, не провітрювати приміщення і включати очищувачі повітря.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

У жовтні Київ вже кілька разів виходив на лідируючі позиції через забруднення повітря. У Міністерстві екології України вважають, що основним джерелом забруднення повітря в столиці є транспорт.

Нагадавши, Знай повідомляв, що недалеко від Чорнобиля зафіксовані надзвичайно великі скачки радіаційного забруднення. 17 і 18 листопада на станції моніторингу поблизу нового сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2 несподівано різко підвищилися показники радіаційного забруднення.

Також Знай писав, що минулого року вулицями Києва їздили 170 тисяч автомобілів. В цілому в місті знаходяться близько мільйона машин. Кожен день в пробках вони виробляють до кілограма небезпечних речовин, якими дихають кияни.

Нещодавно Знай передавав, що в Києві зафіксували різкий стрибок шкідливих речовин. З цієї причини столиця України увійшла в десятку міст з найбруднішим повітрям.