Стало відомо про те, що в Києві почали розтягувати «на частини» пішохідний міст. Мер Кличко обурюється з цього приводу.

Таким чином, повідомляється, що в парку Володимирська гірка, де менше двох років тому побудували новий міст, злодії намагалися вкрасти бінокль з оглядового майданчика.

Про цей інцидент розповіли на сторінці Муніципальна охорона Києва в соціальній мережі Facebook.

Сталося все це приблизно о п'ятій годині ранку. Співробітники правоохоронних органів патрулювали місцевість, і помітили чоловіків, які намагалися вкрасти бінокль.

Популярні новини зараз

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

Показати ще

Помітивши поліцейських, вони почали швидко бігти звідти, але, не змогли далеко забрати бінокль, і просто кинули його там.

Чи будуть їх шукати, або ж всі залишать як є-поки що невідомо. Найімовірніше, бінокль поставлять на місце, а ось поліція буде більш уважно стежити за ним.

Нагадавши, Знай писав, що українська столиця потрапила в топ-40 міст з найбруднішим повітрям, зайнявши 33 місце. Зараз індекс забруднення повітря в Києві становить 71 при нормі в 50.

Також Знай повідомляв, що в Києві сильна злива наробила лиха. Вода стояла у дворах і на вулицях, а потужні потоки стали причиною зникнення сміттєвих контейнерів.

Нещодавно Знай передавав, що в День народження президента Російської Федерації Володимира Путіна, в середу, 7 жовтня, українці зібралися під російським посольством у Києві.