Стало відомо про виставку, яку привезли до столичного ВДНГ. Чи варто відвідати це місце на вихідних з сім'єю. 

Таким чином, повідомляється, що на ВДНГ завезли гігантів. Висота моделей роботів досягає шести метрів. Все це можна побачити вже зараз.

Виставку під назвою «повстання роботів» привезли ще в середині серпня. Мешканці цього робопарка-інопланетні механічні велетні, тіло яких вкрите бойовими знаряддями.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

Десять металевих переможних воїнів зустрічають гостей, а також особисто запрошували випробувати відвідувачів інтерактивні зони, який, до слова, вже включені у вартість самого квитка. Платити додатково не потрібно. 

Завдяки цьому, кінець літа і осені для жителів Києва стали по-справжньому фантастичними. 

Але на цьому тижні життя в парку стало ще цікавіше! До першої десятки роботів приєдналися більш вдосконалені моделі-гіганти. Їх зростання дійсно вражає-роботи настільки великі, що діти на їх тлі виглядають зовсім крихтами. 

Відвідати дану виставку можна буде до 1 листопада, після цього парк відправлять в інші країни. 

Ось опис деяких експонатів, які можна там побачити: 

Трансмоника Р-547

Зростання становить близько трьох метрів, а весь півтори тонни. Пересувається зі швидкістю 67 кілометрів на годину, і прибула на нашу планету 34 мільйони років тому. 

Ваксанарус Р-238

Зростання 5,7 метрів, весь чотири з половиною тонни. Вперше побувала на Землі 159 мільйонів років тому. Один з найстаріших роботів. 

Бронкерсон Р-264 

Вміє літати. Зростання близько шести метрів, а вага всього 2,3 тонни. Пересувається зі швидкістю 20 кілометрів на годину. 

Нагадаємо, раніше приручити дракона, погодувати ламу, залізти в кокон - які літні розваги приготували на ВДНГ.

Як повідомляє портал "Знай.иа" , "Літо на ВДНГ" - у Києві відкривають парк розваг, де і коли розвіятися після карантину.