1 жовтня - Всесвітній день вегетаріанства, і в Києві вирішили приготувати найбільшу веганську шаурму з фалафелем, яку тільки бачили в України - майже 30 метрів! Готували "гіганта" на Подолі, до роботи залучили десятки волонтерів.

"Мета заходу пояснити киянам, що не правильно забирати життя у тварин, заради потреб нашого апетиту. Нам важливо навчити людей дивитись ширше: вегетаріанство та веганство тісно пов’язане з турботою про довкілля та клімат планети. Більше людей відмовиться від м’яса менше буде обсягу шкідливого для планети промислового тваринництва. Куштуючи сьогодні нашу веганську шаурму, по-перше, ми приносимо своє співчуття тваринам, а по-друге, знайомимо зі смачною та корисною веганською кухнею", – розповів один із організаторів акції Павло Вишебаба.

27-метрова смакота потрапила до Національного реєстру рекордів України. Місце приготовування - біля пам’ятника Григорію Сковороді - організатори обрали не випадково: вважається, що видатний філософ та мандрівник був вегетаріанцем.

Популярні новини зараз

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

"Нині на наших плечах важлива місія донести до кожного громадянина про непростий стан екології та запропонувати шляхи вирішення. Наприклад, проблема управління відходами у Києві складна та багатошарова. У столиці обов’язково має бути побудований сучасний завод з переробки та утилізації побутових відходів. Такий, що працює за останніми світовими технологіями та зовсім не шкодить довкіллю", – пояснив Павло.

Рекордну шаурму розрізаи та пригощали перехожих.