На Національному військовому меморіальному кладовищі зміняться правила: тут ховатимуть тільки захисників України. Будуватимуть його за рахунок держбюджету, витрати на поховання держава також візьме на себе.

"Національне військове меморіальне кладовище – архітектурно-художній комплекс, розміщений на спеціально відведеній земельній ділянці на території Київської області, призначений для організації почесних поховань та перепоховань борців за незалежність України у ХХ столітті, військовослужбовців, які померли під час виконання бойових завдань, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною", – говориться у проєкті закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо Національного військового меморіального кладовища".

Так, у документі йдеться, що на Національному кладовищі заборонено ховати осіб, що були керівниками у комуністичній партії і вищих органах СРСР, УРСР, інших союзних республік та працівників державних органів усіх рівнів.

Зазначається, що обмеження не стосуватимуться людей, які захищали суверенітет та незалежність України, та брали участь в АТО та ООС.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Порядок організації поховань та перепоховань на території Національного військового меморіального кладовища (НВМК) буде затверджуватися Кабінетом Міністрів України.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай, представники російської православної церкви зажадали "переселити" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.

Нагадаємо, що на Закарпаття в місті Чоп в рамках декомунизации з молотка пішов пам'ятник Володимиру Леніну, який викупили за скажені гроші.

Також повідомлялося, що українці незадоволені перейменуванням вулиць. Виявляється, більшість респондентів або індиферентні, або і зовсім проти декомунізації